2011 © UAB "Sigelas". Visos teisės saugomos

    Imonė ‘‘Sigelas‘‘ įkurta 2009m. Bendrovė  teikianti telekomunikacijų, saugos,elektros, duomenų  skirtus sprendimus.
UAB “SIGELAS” yra privataus kapitalo įmonė.
    Specializuojamasi įvairiose srityse: apsaugos ir priešgaisrinių sistemų kūrimas ir instaliavimas,vaizdo stebėjimo sistemų kūrimas ir instaliavimas, kompiuterinių sistemų kūrimas ir instaliavimas, integruotų telekomunikacinių ir duomenų perdavimo tinklų projektavimas ir instaliavimas,įeigos kontrolės sistemų kūrimas ir instaliavimas,TV sistemų sistemų kūrimas ir instaliavimas,įgarsinimas ir gaisro pramešimo sistemų kūrimas ir instaliavimas,laikrodžių sistemų kūrimas ir instaliavimas ,domofonų sistemų kūrimas ir instaliavimas,oro kondicionavimo sistemų instaliavimas, elektros darbai ir projektavymo darbus, kopijavimo, faksimilinio ryšio, kompiuterinę techniką.
    Pagrindinis įmonės tikslas - kompleksiškas silpnų srovių darbų atlikimas, pateikimas klientui ir nuolatinis įrengtos sistemos techninis aptarnavimas. Siekiant išlaikyti rinkoje turimas pozicijas, privalu ieškoti naujų galimybių, įgyvendinti iškeltas idėjas. Rūpinimasis klientu, aukštos kokybės atliekamas techninis aptarnavimas - vienas iš efektyviai dirbančios įmonės bruožų. 
    Vykdomas garantinis ir pogarantinis realizuotos įrangos aptarnavimas.
Pristatant mūsų įmonę - UAB “SIGELAS”, reikėtų pažymėti šiuos momentus:
1)    UAB “SIGELAS” atlieka darbus visoje Lietuvoje ir turi  techninę bazę apsaugos, priešgaisrinių, video stebėjimo, integruotų telekomunikacinių ir duomenų, ieigos kontrolės, televizijos tinklo, įgarsinimas ir gaisro pramešimo, laikrodžių sistemų, domofonų sistemų, oro kondicionavimo, elektros tinklų, ilgalaikiam techniniam aptarnavimui.
2)    UAB “SIGELAS” Jūsų organizacijai gali pasiūlyti visą kompleksą įrangos, skirtos organizacijoms – apsaugos, priešgaisrinių, video stebėjimo, integruotų telekomunikacinių ir duomenų, ieigos kontrolės, televizijos tinklo, įgarsinimas ir gaisro pramešimo, laikrodžių sistemų , domofonų sistemų, oro kondicionavimo,elektros, kopijavimo, faksimilinio ryšio, kompiuterinę techniką.
3)    Skubus technikų reagavimas.

Mūsų atlikti darbai:

 AB “Lietuvos telekomas” (apsauginė, priešgaisrinė signalizacijos, video ir praėjimo kontrolė, telekomunikacinis tinklas)
 Maišiagalos Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Algirdo vidurinė mokykla (telekomunikacinis  tinklas , praėjimo kontrolė, video stebėjimo sistema)
 Panevėžio statybos trestas (telekomunikacinis  tinklas , praėjimo kontrolė, video stebėjimo sistema)
 Coca Cola HBC Baltics(apsauginė, priešgaisrinė signalizacijos, video ir praėjimo kontrolė)
 Baltic Ravel (Elektros tinklo, apsauginės signalizacijos instaliacija )
 Turto valdymo ir ūkio departamentas (apsauginė, priešgaisrinė signalizacijos, video ir praėjimo kontrolė)
 Migracijos departamentas (apsauginė, priešgaisrinė signalizacijos)
 TELE 2 Akropolis Ozo g.25; Pramonės g. 6, Šiauliai (prekybos centras "Bruklinas"); Visaginas

Ir tai yra tik dalis mūsų atliktų darbų objektuose.